Donanım Haberleri

AirPods Pro 2 İçin Beklenen Haber Geldi!

TeknoBH Google Haberler

AirPods Pro 2 modelinin tüketicilere sunulacağı tarih hakkında ki ilk detaylar gelmeye başladı. Tasarım detayları ve çıkış tarihi netleşen model hakkında ki tüm detaylar

AirPods Pro 2 İçin Beklenen Haber Geldi!

Son yıllarda TWS kulaklıklara olan ilgi gittikçe artmaya devam ediyor. Samsung, Galaxy Buds Pro modelini tanıttıktan sonra ilgi odağı haline geldi. Tabi bu süreçte Apple’da boş durmadı ve yeni AirPods modelleri için çalışmalara başladı. Apple, geçtiğimiz yılın sonlarına doğru yeni AirPods Max kulaklıklarını tanıtmıştı. Stüdyo kalitesinde performans sergileyen kafa üstü kulaklık, fiyatıyla da dudak uçuklatıyordu. Ancak yakın zamanda uygun fiyatlı AirPods Pro 2 modeli geliyor. Yeni kulaklık hakkında ki tüm detaylar

AirPods Pro 2, bu yıl içerisinde tanıtılacak

DigiTimes tarafından paylaşılan bilgilere göre, AirPods Pro 2 bu yılın ilk yarısında piyasaya sürülmesi bekleniyor. Söylentilere göre AirPods Pro 2, iki farklı versiyon ile piyasaya sürülecek. Bu modellerden biri daha büyük tasarıma sahipken, bir diğer model ise daha minimal tasarıma sahip olacak. Ayrıca yeni modellerde Bluetooth 5.0 ve “Hey Siri” özelliğinin de gelmesi bekleniyor.

AirPods Pro 2 İçin Beklenen Haber Geldi!

Sızdırılan görselleri incelediğimiz zaman yeni modellerin kulak içi tasarıma sahip olacağını görüyoruz. Çünkü yeni modellerde aktif gürültü engelleyici özelliği bulunacak. Aynı zamanda iddialara göre de iki farklı opsiyonda da aktif gürültü engelleyici özelliği olacak.

AirPods Pro 2 adıyla piyasaya sürülmesi beklenen iki farklı modelin iddia edilen özelliklerini sizler için derledik. Cihazların fiyatları hakkında herhangi bir bilgi bulunmuyor. Tasarımlarının nasıl olacağı konusunda da tam bir netlik yok. Fakat 2021 yılının ortalarına piyasaya sunulması kesin gözüyle bakılıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu