Güncel Haberler

Black Friday İndirimleri Ne Zaman?

Her sene heyecanla beklenen Black Friday indirimleri bu sene hangi tarihte yapılacak? Hangi ürünler daha çok indirimlere sahip olacak?

TeknoBH Google Haberler

Black Friday indirimleri bu sene ne zaman? İşte her sene yapılan efsane bu indirimlerin Black Friday günü hakkında ki herşey haberimizde

black-friday-indirimleri-ne-zaman

Alışveriş tutkunları bu sene de Black Friday indirimlerini büyük bir heyecanla bekliyor. Hemen her sene mağazalar ve online alışveriş sitelerinin tamamında Black Friday haftasına özel efsane indirim fırsatları ortaya çıkıyor. Birçok kişinin Black Friday indirimlerinin ne zaman olacağının merakla bekliyor.

Black Friday İndirimleri Ne Zaman?

Herşeye rağmen genel bakış, Black Friday ile beraber güzel indirimlerin ortaya çıkacağı yönünde. Black Friday indirimlerini bilmeyen kullanıcılarımız için ufak bir bilgi verelim. Black Friday, ABD’de şükran gününden sonra gelen ilk Cuma gününü tanımlamak için konulmuş bir isimdir. Türkçe’ye ” Kara Cuma ” olarak çevirebileceğimiz bu gün, ayrıca noel alışveriş sezonunun başlangıcı olarak da kabul edilmektedir. Türkiye’nin birçok online alışveriş sitesi ve mağazalarında ise bu gün “ Efsane Cuma ” veya ” Kara Cuma” olarak tanımlanır.

black-friday-indirimleri-ne-zaman

Black Friday günü her sene olduğu gibi bu sene de güzel indirimler ile tüketicilerin karşısına çıkacak gibi duruyor. Tüm dünyayı etkisi altına alan Koronavirüs pandemisi sebebi ile mağazalar satışlarını arttırmak adına bu sene çok daha geniş kapsamlı indirimleri hayata geçirmeyi planlıyor. 27 Kasım 2020 gününe denk gelen indirimlerin tüm hafta boyunca sürmesi beklenirken, tüketicilerin yüzünün gülmesi de büyük bir olasılık diyebiliriz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu