Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Clubhouse’dan Kullanıcılarını Sevindirecek Haber

TeknoBH Google Haberler

Son zamanların popüler uygulaması Clubhouse’dan kullanıcılarını sevindirecek haber geldi. Söz konusu uygulamadan para kazanmak artık mümkün.

Clubhouse'dan Kullanıcılarını Sevindirecek Haber

Kullanıcılarına sesli sohbet imkanı sunan Clubhouse, içerik üreticileri için yeni destek programını duyurdu. Uygulama yöneticileri, kullanıcılarına telif ödeyeceği bir sistem geliştirdiklerini duyurdu. Artık platformdan para kazanmak mümkün. Kullanıcılar uygulamanın kurulduğu bu günden yana para kazanabilecekleri bir sistemin geliştirilmesini bekliyordu. Kullanıcılar platforma büyük bir ilgi göstermesi sonrasında geliştiriciler konu ile ilgili olarak ilk adımı attı. Platform, başlangıçta kısıtlı sayıda da olsa belli başlı içerik üreticilerine maddi destek sağlayacağını duyurdu.

Clubhouse uygulamasından para kazanabilirsiniz!

Clubhouse Creator First programı platformun resmi Twitter hesabından duyuruldu. Platform, daha fazla kişyie ulaşmak isteyen kullanıcılar için özel bir sistem başlattı. Dünyanın her yerinden alım yapılan programın şimdilk 20 içerik üreticisi ile sınırlandırıldığı ifade edildi.Peki, Clubhouse uygulaması nedir?

Platform, maddi ve manevi bir şekilde kullanıcılarına destek sağlayacağını açıkladı. Söz konusu açıklaması şu şekilde:

“Clubhouse Creator First, Clubhouse’daki hevesli içerik üreticilerinin harika sohbetler düzenlemesine, kitlelerini oluşturmalarına ve para kazanmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış bir hızlandırma programıdır. Eğer siz de bunun bir parçası olmak istiyorsanız lütfen başvuru yapın!”

Söz konusu platformdan sizlerde para kazanmak istiyorsanız burada ki bağlantıya tıklayarak istenilen formu doldurmanız gerekiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu