Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 İçin Çok Önemli Bilgiler Sızdırıldı

Cyberpunk 2077 oyununun başarı listesi sızdı. Oyundan gelen sızıntılar neler?

TeknoBH Google Haberler

Uzun zamandır merakla beklenen Cyberpunk 2077 için çok önemli bilgiler sızdırıldı. İşte sızdırılan bilgiler;

cyberpunk-2077-icin-cok-onemli-bilgiler-sizdirildi

Ertelenen oyunların lideri konumunda olan Cyberpunk 2077, en çok Aralık ayına ertelenmesi ile gündeme gelmişti. Tabi devamlı ertelenmesinin ardından işin tadı kaçarak yapım çok fazla eleştiri almıştı.

Cyberpunk 2077 İçin Çok Önemli Bilgiler Sızdırıldı

Cyberpunk 2077 ertelenmeye devam ettikçe oyun içerisinden önemli bilgiler de sızdırılmaya başlandı. Yapılan sızıntılar da hiç öyle basit sızıntılar gibi görünmüyor. Çünkü oyun hazır olduğu için bundan sonra gelen bütün sızıntılar oyun içerisinden gelen bilgiler olacaktır. Peki oyun içerisinden yapılan bu sızıntılar nelerdir?

Cyberpunk 2077’nin Başarım Listesi Sızdırıldı

cyberpunk-2077-icin-cok-onemli-bilgiler-sizdirildi-1

Cyberpunk 2077‘nin oyun içerisinde ki bir sızıntısı ile karşı karşıyayız. Bu kez yapımdan gelen sızıntı, başarım listesini tam olarak ortaya çıkartıyor.

Başarım listesinde yer alan detaylar ise oyun hakkında önemli bilgiler veriyor. Firma yetkilileri tarafından da doğrulanan sızıntılarda hangi başarıda ne kazanılacağı konusunda bilgiler paylaşıyor. Bu duruma örnek vermemiz gerekirse, True Soldier başarısını kazanmak için menzilli silahlarla 300 düşmanı öldürmek gerekiyor.

Tabi bu durum gibi 30 başarı daha var. Tüm başarı listesini tamamlamak için verilen tüm görevleri yerine getirmeniz ve oyun içerisinde ki ekstra başarı kazanmanız gerekiyor. Bunların içerisinde 100 düşman öldürme, ana hikayeyi tamamlama maksimum harita keşfine ulaşmak gibi ek detaylar mevcut.

Başarı listesinin de sızdırılması, artık oyunun da tamamen hazır olduğunu işaret ediyor. Bundan sonra oyun ile ilgili merak edilen en çok konu yapımın bir kez daha ertelenip ertelenmeyeceği.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu