Oyun Haberleri

Epic Games Bedava Oyun Listesinde Neler Var?

TeknoBH Google Haberler

Epic Games bedava oyun kampanyası bu haftada tüm hızıyla devam ediyor. Son oyunlarıyla bir hayli dikkat çeken platformun bu hafta hangi oyunları ücretsiz yayınlıyor? İşte Detaylar

Epic Games Bedava Oyun Listesinde Neler Var?

Oyun dünyasında en çok ismini duyuran Epic Games platformu bu haftada adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. Platformun bu hafta yayınlayacağı ücretsiz oyunlar bir hayli fazla ses getirecek. Ayrıca bedava olarak yayınlanacak oyunların listesine geçmeden ufak bir detay paylaşalım. Geçtiğimiz hafta ücretsiz olarak yayınlanan Surviving Mars oyunu 18 Mart 2021 tarihine kadar ücretsiz bir şekilde kalmaya devam edecek.

Epic Games bedava oyun listesinde The Fall yer alıyor

Dünyanın en gelişmiş oyun platformu olarak anılan Epic Games bu hafta içerisinde ücretsiz bir şekilde The Fall oyununu sunacak. Oyun içerisinde aksiyon ve bulmaca gibi ilginç detaylar yer alıyor. Iron Man filminden alışık olduğumuz yapay zeka sistemleri bu oyunda aktif bir şekilde kullanılacak. Oyun içerisinde ki demir adam asla düşmemeli ve bunun için gerekli tüm önlemlerin alınması gerekiyor.

Epic Games Bedava Oyun Listesinde Neler Var?

Aslında oyunun kuralları oldukça basit ama yine de uğraştırıcı diyebiliriz. Ayrıca diğer oyunlarda olduğu gibi sadece bu oyunda aksiyon yer almıyor. Ayrıca iyi bir plan kurucu olmanız gerekiyor. Epic Games’in ücretsiz oyun kampanyası 18 Mart ile 25 Mart arasında ücretsiz olacak.

The Fall sistem gereksinimleri

Minimum:

  • İşletim Sistemi: Windows XP
  • RAM: 3 GB
  • Ekran Kartı: GeForce 8600
  • Depolama Alanı: 1 GB

Söz konusu oyunu oynayabilmeniz için minimum sistem gereksinimlerini sizlerle paylaştık. Tabi sizlerin sahip olduğu bilgisayarlara göre çok daha iyi kalitede oyunu oynayabilirsiniz. Epic Games bedava oyun listesinde yer alan The Fall oyunu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu