Güncel Haberler

Exxen Abonelik Ücretleri Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

Exxen abonelik ücretleri belli oldu. Netflix, Amazon Video, Disney+ gibi yapıya sahip olan bu platformun kısa süre içerisinde hayata geçmesi bekleniyor.

exxen-abonelik-ucretleri-belli-oldu

Bildiğimiz üzere Acun Ilıcalı Exxen ismini verdiği bir yayın platformu üzerinde çalışıyor. Şimdiye kadar yayınlanan bilgilere göre Acun, Exxen için birçok isimle görüşmelerini yaptı. Bu isimlerin ağırlıklı olarak YouTuber olarak tabir edilen kitleden olduğunu da söyleyebiliriz.

Exxen ile ilgili en çok merak edilenlerden biri de içerikleri. Exxen içerisinde yayınlanacağı bazı içerikleri geçtiğimiz günlerde sizlerle paylaşmıştık. Aynı zamanda Exxen’in abonelerine ne gibi içerikler sunacağı da merak konusu. Çünkü platformun çok fazla sağlam rakipleri var. Bu rakiplerinin en başında Netflix, Amazon Video ve Disney+ gibi yapımlar geliyor.

Exxen abonelik ücretleri ne kadar?

Resmi bir açıklama yapılmadığından dolayı net birşey söylemek mümkün değil. Ancak Exxen’in aylık abonelik fiyatları uygun olacağına dair söylentiler var. Söylentilere göre Acun Ilıcalı Exxen için iki ayrı abonelik planlaması uygulayacak.

Planlananların ilkinde reklamlar da olacak. YouTube gibi yayın esnasında araya reklamlar girebilecek. Bu paketin başlangıç fiyatı ise 10 TL civarında olması bekleniyor.

Bir diğer pakette ise YouTube Premium özelliği gibi reklamlar olmayacak. Bu paketin fiyatı henüz net olarak bilinmiyor ancak tahminlere göre 20 TL ile 40 TL arasında bir fiyata sahip olacağını düşünüyoruz

Exxen abonelik ücretleri az çok tahminler üzerine sizlerle paylaştık. Bu haberimizden kısa bir süre sonra Exxen’in abonelik ücretlerinin farklı bir tutar olarak paylaşılmıştı. Bu haberin hemen ardından platformun resmi dizileri ve programları duyurulmuştu.

Exxen hizmete açıldıktan kısa bir sonra  Acun Ilıcalı resmi Instagram hesabından platformun kaç bin aboneye ulaştığını açıkladı. Açıkcası platformun kısa bir süre içerisinde bu kadar yüksek bir abone sayısına ulaşması herkesi şaşırttı. Ancak şöyle bir durum var ki, platform açıldıktan sonra, 1 hafta gibi bir süre ücretsiz kullanım süresi vardı. Bu süre bittikten sonra ki aktif abone sayısı henüz açıklanmadı.

Exxen hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Ülkemizde aktif olarak kullanılan Netflix’in yerini alabilecek mi? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu