Sinema ve Dizi Haberleri

Exxen İçeriklerine Efsane Bir Dizi Ekleniyor

TeknoBH Google Haberler

Exxen içeriklerine efsane bir dizi ekleniyor. İzleyicileri fazlasıyla memnun edecek o gelişme hakkında ki tüm detaylar

Exxen İçeriklerine Efsane Bir Dizi Ekleniyor

Geçtiğimiz aylarda yayın hayatına başlayan Exxen, eleştirilerin hedefi olmuştu. Söz konusu platformun özensiz bir şekilde yapılması ve sınırlı sayıda içeriklere sahip olması büyük bir eleştirilere sahip olmuştu. Ancak platform her geçen gün kendisini geliştirmeyi başardığını bizlere gösterdi. Türkiye’nin dijital platformu sloganı ile bizlerin karşısına çıkan Exxen’de hali hazırda Konuşanlar, Tolgshow, Garaj Exxen gibi programların yanı sıra farklı diziler de yer alıyor. Ancak Exxen’de en çok izlenen program olarak geçtiğimiz haftalarda Konuşanlar programı seçilmişti.

Bu dizilerin arasında geçtiğimiz yılların en güzel reytinglerini yakalayan Sihirli Annem dizisi de yer alıyor. Yıllar sonra izleyici karşısına çıkan dizinin hemen ardından bir başka iddialı dizinin de Exxen’e geleceği iddia edildi. Söz konusu dizi Exxen’de yayınlanmaya başlarsa, bomba etkisi yaratabilir.

Exxen içeriklerine Leyla ile Mecnun’da ekleniyor!

Exxen İçeriklerine Efsane Bir Dizi Ekleniyor

Paylaşılan haberlere göre bir zamanların fenomen dizisi Leyla ile Mecnun Exxen platofrmunda yayın hayatına başlayabilir. İddialara göre Exxen‘in kurucusu Acun Ilıcalı, kısa bir süre önce dizinin haklarını satın almış ve oyuncularıyla tekrardan görüşmelere başlamış. Leyla ile Mecnun dizisinin yönetmen koltuğunda Onur Ünlü’nün oturması neredeyse kesin gözüyle bakılıyor.

Yönetmen koltuğunda Onur Ünlü‘nün oturmasından dolayı Sihirli Annem gibi facia olmayacaktır. Dizinin çekimlerinin ise yaz aylarında başlayacağı söyleniyor. Exxen içeriklerine böyle köklü bir dizinin tekrardan yayınlanması platform için de Leyla ile Mecnun severleri içinde bomba bir haber diyebiliriz. Önümüzde ki günlerde konuyla ilgili daha çok haber paylaşılacaktır. Yeni haberler geldikçe sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu