Güncel Haberler

Formula 1 İstanbul İle İlgili Güzel Haber Geldi!

Ülkemizde çok sevilen Formula 1 yarışları ile ilgili geçtiğimiz günlerde üzücü bir haber yayımlanmıştı. Ancak şimdi de seyircisiz yapılmasına karar veren yarışlar ile ilgili güzel haber geldi.

TeknoBH Google Haberler

Geçtiğimiz günlerde koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz yapılmasına karar verilen Formula 1 İstanbul yarışları ile ilgili güzel haber geldi! İşte Detaylar

formula-1-istanbul-ile-ilgili-guzel-haber-geldi

Haftasonu gerçekleşmesi beklenen Formula 1 Türkiye etabıyla ilgili yeni bir gelişmeler yaşandı. Bu güzel gelişmeler sonucunda Formula 1 yarışlarını ücretsiz olarak izlenebileceği açıklandı. Yayıncı kuruluş S Sport, ana yarışla birlikte antrenman ve sıralama turlarının da ücretsiz olarak paylaşılacağı söyleniyor.

Formula 1 İstanbul İle İlgili Güzel Haber Geldi!

En çok sevilen ve takip edilen motor sporrlarından biri olan Formula 1‘e bu hafta sonu ülkemiz ev sahipliği yapacak. En son yıllar önce ülkemize gelen yarış araçları bu hafta sonu tekrardan yarış tutkunların karşısına çıkacak. Koronavirüs salgını nedeniyle seyircisiz olarak gerçekleşecek olan etkinlik, tüm yarış tutkunları için ücretsiz olarak televizyonlardan yayınlanacak.

Daha önce ki açıklamalarda, yarışların Intercity İstanbul Park‘ta izleneceği açıklanmıştı. Hatta tüm biletler tükenmişti. Daha sonra ki süreçte salgının seyrine bağlı olarak yarışların izleyicisiz yapılmasına karar verilmişti. S Sport tarafından yapılan açıklamalarda ise Formula 1 yarışlarının şifresiz olarak yayınlanacağı müjdesi geldi.

formula-1-istanbul-ile-ilgili-guzel-haber-geldi-1

S Sport kanalından izlemek için gerekli ayarlar

S Sport kanalına erişebilmek için uydu ayarlarınızı aşağıda ki şekilde ayarlamak gerekiyor;

  • Uydu: TURKSAT 4A
  • Frekans: 12188 MHz
  • Polarizasyon: Dikey (vertical)
  • Symbole Rate: (Sembol Oranı): 27500

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu