Samsung HaberleriMobil Haberleri

Galaxy Note Serisinde Yolun Sonu Görünüyor

Samsung'un sevilen serisi Galaxy Note serisinde yolun sonu görünüyor. Analistlere göre Galaxy Note serisine artık ihtiyaç kalmamış olabilir.

TeknoBH Google Haberler

Galaxy Note serisi ile ilgili olumsuz iddialar bir süredir gündemden düşmüyor. Gelen iddialara göre Galaxy Note serisinde yolun sonu görünüyor.

galaxy-note-serisinde-yolun-sonu-gorunuyor

Güney Koreli analistlere göre Samsung, iPhone 12 ile başa çıkabilmek için Galaxy S21 serisini erkenden piyasaya sunacak. Ocak ayında piyasaya sürülmesi beklenen telefon, selefine göre epey erken gelebilir. Bu durumda Galaxy S21’de, Note serisinden tanıdığımız S-Pen kaleminin yer alacağına kesin gözüyle bakılıyor. Samsung’un katlanabilir telefonlara yaptığı yatırımlar, ekran boyutlarını hiç olmadığı kadar artırma potansiyeli sağlıyor.

Galaxy Note Serisinde Yolun Sonu Görünüyor

galaxy-note-serisinde-yolun-sonu-gorunuyor-1

Büyük ekranlara sahip olan Galaxy S serisi varken Note serisine artık ihtiyaç kalmamıştır. Analistlere göre de Galaxy S ve Z serilerinin daha ön plana çıkacağını iddia ediyor. ABD’nin Huawei’e karşı yaptırımları sürerken şirketin elini çabuk tutması iyi bir hamle de olabilir.

Yine de Galaxy Note serisinin yeni bir üyesini de piyasaya sürmesini bekliyoruz. İddialara göre Haziran ayında tek varyasyon olacak şekilde Galaxy Note 21‘i ve Galaxy Z Fold 3‘ü göreceğiz. Ayrıca Galaxy Z Fold 3 modelinin detaylarını geçtiğimiz günlerde sizlere aktarmıştık. Dilerseniz model hakkında detaylara buradan ulaşabilirsiniz.

Peki sizler dolaşan bu iddialar hakkında neler düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu