Oyun Haberleri

GTA 6 Çıkış Tarihi Ve Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

GTA 6 çıkış tarihi ve GTA 6 sistem gereksinimlerini bu yazımızda sizlerle paylaşacağız. Dünya genelinde en çok beklenen oyun GTA 6 ne zaman çıkacak? İşte o tarih

GTA 6 Çıkış Tarihi Ve Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

GTA 6 oyunu hakkında bugüne kadar birçok iddia ortaya atılmıştı. Ancak hiçbir zaman Rockstar Games tarafından konu ile ilgili olarak net bir açıklama yapılmadı. Bu tarz net açıklamalar yerine belirsiz açıklamalar yapılmıştı. Ancak söz konusu oyun hakkında bu hafta tuhaf bir şekilde GTA 6 oyunu hakkında bazı iddialar ortaya atıldı. Öyle ki bu bilgiler şirket içerisinde çalışan bir kişi tarafından açıklandı. Peki, GTA 6 çıkış tarihi ne zaman?

Söz konusu oyun hazır! GTA 6 çıkış tarihi ne zaman?

GTA 6 oyununun henüz geliştirme aşamasında olduğunu belirten birçok kişi vardı. Hatta söz konusu oyunun uzun bir süre daha yayınlanmayacağını belirten kişiler vardı. Ancak Rockstar Games çalışanı bu oyunun şu an da hazır olduğunu ve çıkış tarihi için açıklama beklenildiği ifade edildi.

GTA 6 Çıkış Tarihi Ve Sistem Gereksinimleri Belli Oldu

Oyunun en az 3 yıl sonra geleceği tahmin ediliyordu ancak bu yıl içerisinde sürpriz bir açıklama gelebilir. Oyun sektöründe her ne kadar Cyberpunk 2077 gibi oyunlar sarsmış olsa bile GTA 6 oyununun çok farklı olduğunu söyleyebiliriz. Her oyun için bu tarz iddialar ortaya atılıyor. Ancak GTA 6 oyunu için net bir şey söylemek gerekirse, oyun büyük oranda ya bitirildi ya da bitirilmek üzere diyebiliriz. Oyunun en geç 2 yıl içerisinde oyunculara sunulmasını bekliyoruz. Peki, GTA 6 sistem gereksinimleri nelerdir? Söz konusu oyunun muhtemel sistem gereksinimleri şu şekilde

GTA 6 sistem gereksinimleri nelerdir?

Öncelikle GTA 6 sistem gereksinimlerini tahmini üzere olduğunu belirtelim.

Minimum

  • İşlemci: Intel Core i-4460 3,2 GHz veya AMD FX-8350
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R9 390 veya NVIDIA GeForce GTX 970 4GB
  • RAM: 8 GB
  • HDD: 120 GB
  • İşletim Sistemi: Windows 10 x64

Önerilen:

  • İşletim Sistemi: Windows 10 x64
  • İşlemci: Intel Core i7-8700K veya AMD Ryzen R7 1700X
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX Vega 64 Liquid 8 GB veya NVIDIA GeForce GTX 1080 Ti
  • RAM: 16 GB
  • Depolama: 150 GB

GTA 6 çıkış tarihi ve GTA 6 sistem gereksinimleri minimum ve önerilen olmak üzere sizlerle paylaştık. Daha önce de belirttiğimiz gibi söz konusu sistem gereksinimleri tahmini bir şekilde paylaştık.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu