Güncel HaberlerOyun HaberleriTeknoloji Haberleri

HappyMod Nedir ve Nasıl Yüklenir?

TeknoBH Google Haberler

Android kullanıcıların akın ettiği HappyMod uygulaması nedir? Happymod APK nasıl yüklenir? Uygulama ile merak edilen tüm detaylar haberimizde

HappyMod Nedir ve Nasıl Yüklenir?

Google’ın işletim sistemi Android, açık kaynaklı olması ile resmi mağazası olan Play Store dışında APK. olarak uygulama kurulmasına imkan tanıyor. Bu sayede Android telefonlara farklı uygulamalar yüklemek de mümkün oluyor. Bu uygulamalar arasında son zamanlarda Androdi kullanıcıların en çok kurulumu gerçekleştirdiği HappyMod uygulaması yükselişe geçti. Hadi sizlere adım adım nasıl kurulacağını anlatalım.

HappyMod nedir?

Söz konusu uygulama yalnızca Android işletim sistemine sahip telefonlara kuruluyor. Ayrıca bildiğiniz üzere bazı oyunlarda 3.taraf geliştiriciler modlar ve hileler yapılabiliyor. İşte bu uygulama tam olarak da burada devreye giriyor. Bu uygulama sayesinde tek tıklama ile oyunun hilesi veya modu varsa direkt olarak indirip yükeyebiliyorsunuz. Söz konusu uygulama oyunculara özel olarak geliştirilmiş olup özel modlar sunan bir mod ağıdır. Oyuncular bu uygulama sayesinde eğlence modlarını indirebilir veya en iyi modları seçebilirler.

HappyMod Nedir ve Nasıl Yüklenir?

Söz konusu uygulamayı APK. dosyası olarak indirebiliyorsunuz. Yaklaşık olarak 10 MB boyutunca olan bu dosyayı buradan indirebilirsiniz.

HappyMod APK nasıl yüklenir?

  1. Kullandığınız Android cihazınızdan Ayarlar menüsünü açın
  2. Güvenlik ayarlarına giriş yapın ve Bilinmeyen Kaynaklara İzin Ver seçeneklerini etkinleştirin
  3. APK. dosyasını cihaza indirin
  4. Karşınıza bir güvenlik uyarısı çıkacak. Bunu dikkate almadan Tamam diyerek ilerleyin
  5. Gerekli dosyayı indirdikten sonra İndirilenler klasörünü açın ve APK. dosyasını kurun
  6. Gerekli kurulumlar tamamlandıktan sonra Anasayfa ekranın da uygulamanın simgesini göreceksiniz.

Yukarıda sizlere bahsettiğimiz adımları uygulayarak söz konusu uygulamayı kullanabilirsiniz. Ancak online tabanlı oyunlarda hile kullanmanın ban sebebi olduğunu belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu