Huawei HaberleriMobil Haberleri

Huawei Unseen, Beta testinde ortaya çıktı

TeknoBH Google Haberler

Önümüzde ki aylarda Mate 40 serisin tanıtmaya hazırlanan şirket’in Huawei Unseen, beta testinde ortaya çıktı.

huawei-unseen-beta-testinde-ortaya-cikti

Çin merkezli Teknoloji devi olan Huawei, önümüzde ki Eylül ayında yeni  Mate 40 serisini tanıtmaya hazırlanıyor. Huawei, yeni amiral gemisi serisi için farklı uygulamalar üzerinde çalışmalara başladı. Ortaya çıkan raporlara göre Huawei Unseen ve Huawei Unseen Editor olmak üzere iki farklı uygulama görüntülendi. Şu an için uygulamalar hakkında detaylar bilinmiyor ancak Beta testinde oldukları için yakın zamanda detaylarının ortaya çıkacağını söyleyebiliriz.

Huawei Unseen, Beta testinde ortaya çıktı

Spekülasyonlara göre Unsenn, gerçek dünyanın üzerine paralel bir sanal dünya oluşturacak. Teknolojinin geleceğini yaşayabileceğimiz AR teknolojisinin kullanıldığı bir uygulama olarak karşımıza çıkacak. Kullanıcılara bir çok yeni yer keşfetme ve yaratılan sanal gezegenin içinde gezebilme imkanı sağlayacak. Yeni uygulama, sanal etkileşim, sanal reklam dekorasyonları ve çevrimdışı etkinlikler içerecek. Kaynaklara göre Huawei Unsenn, Huawei Hetu‘nun bir kolu gibi görünüyor. Bu uygulama Huawei Mate 40 serisinin öne çıkan özelliklerinden biri olacağı söyleniyor.

huawei-unseen-beta-testinde-ortaya-cikti1

Huawei, yeni teknolojiler ve farklı deneyimler için bu kadar çaba göstermesine rağmen önünde çok fazla engel bulunuyor. Bu engellerin temeli ise ABD ile yaşadığı sorunlar. Bazı ülkelerin 5G istasyonlarını devre dışı bırakmaya çalışması ve TSMC ile yaşanan sorunların da bu sebeple ortaya çıktığı biliniyor.

 

Kaynak :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu