Güncel Haberler

Instagram’a Gelen Yeni Özellik Çok Ses Getirecek

TeknoBH Google Haberler

Instagram’a gelen yeni özellik, sosyal medya paltformunda çok ses getirecek. Facebook’un çatısı altında yer alan Instagram hız kesmeden devam ediyor. İşte Detaylar

Instagram'a Gelen Yeni Özellik Çok Ses Getirecek

Sosyal medya paltformların arasında en popüler uygulama olan Instagram, silinen gönderileri geri getirmek için çalışmalara başladı. Peki bu yeni özellik nedir?

Instagram’a gelen yeni özellik nedir?

Şirket, uygulamada fotoğraflar, videolar, IGTV videoları ve hikayeler dahil olmak üzere birçok sildiğiniz gönderileri gözden geçirmenize ve geri yüklemenize olanak sağlayan “yakın zamanda silinmiş” özelliğini kullanıma sunacak. Instagram’ın bu özelliği özellikle bilgisayar korsanlarını üzecek diyebiliriz. Çünkü Instagram hesaplarının şifresini kırarak çalınan hesapların silinen tüm fotoğraflar ve videoların silmesinin önüne geçebilecek. Bugünden itibaren aşama aşama sunulacak olan bu özelliği kullanabilmek için hesabınızı kısa mesj veya e-posta yolu ile doğrulamanız gerekecek.

Instagram'a Gelen Yeni Özellik Çok Ses Getirecek

Hesap içerisinde silinen öğeler yaklaşık 30 gün boyunca klasörde kalır ve herhangi bir işlem yapılmaz ise otomatik olarak silinecektir. Silinen hikayeler de profil de tutulacak. Bu öğeleri kalıcı olarak silmek isteyen kullanıcılar ise, Ayarlar>Hesap>Son Silinmiş bölümünden silebileceksiniz.

Instagram‘ın aşama aşama sunacağı yeni özellik hakkında siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu