Mobil Haberleri

Karşınızda Uygun Fiyatlı LG W41

TeknoBH Google Haberler

LG W41 modeli uygun fiyatlı akıllı telefon arayan tüketiciler için en ideal modellerden biri diyebiliriz. Yeni model hakkında ki tüm detaylar

Karşınızda Uygun Fiyatlı LG W41

Akıllı telefon sektörünün önemli ve suskun isimlerinden biri olan LG, 2021 yılında daha agresif bir politika izlemeyi hedefliyor. Bu sayede sektörde ki eski itibarını da geri kazanacağını düşünüyor. Hatta şirket kısa bir süre önce LG Wing modelini Türkiye’de satışa sunmuş ve beklediği ilgiyle karşılaşamamıştı. Bu sebeple şirket yeni politika uygulamaya karar vermiş bu kararın ilk adımı olarak yeni uygun fiyatlı cihazlar üretmek için kollarını sıvadı. Bu durumda da çıkmasını beklediğimiz ilk model LG W41 modeli olacak. Söz konusu model için çeşitli iddialar gün yüzüne çıktı. Peki, nedir bu iddialar?

LG W41 modeli uygun fiyatıyla tüketiciyi mutlu edecek

Akıllı telefon sektörünün suskun isimlerinden biri olan LG, biraz önce de belirttiğimiz gibi bütçe dostu bir fiyat ile karşımıza çıkacak. Her ne kadar fiyat olarak net bir cevap veremiyor olsak da, model hakkında ki ilk detaylar uygun fiyatlı olacağını bizlere söylüyor. İşlemci noktasında ise hangi yonga setinin kullanılacağı hala gizli. Ortaya çıkan görseller ise sadece telefon hakkında ki bazı detayları bizlere sunuyor.

Karşınızda Uygun Fiyatlı LG W41

Ortaya çıkan detaylara göre, bahsi geçen cihaz dörtlü kamera modülü ile piyasaya sunulacak. Yeni model giriş seviyesine hitap etmesine rağmen dörtlü kamera modülü ile geliyor olması kullanıcılarını memnun edeceğini düşünüyoruz. Bu bölümde ana kameranın çözünürlüğü 48 MP olması bekleniyor. Fakat cihazın ön kamerası hakkında henüz bir bilgi paylaşılmadı.

Paylaşılan görsellerden ortaya çıkardığımız bir diğer bilgi ise cihazın fiziksel parmak izi tarayıcısına sahip olacağı. Normal şartlarda ekrana gömülü parmak izine alışkınız ancak modelin giriş seviyesi olduğunu düşünürsek bu oldukça normal durum diyebiliriz. Yeni cihaz hakkında farklı özellikler ortaya çıktıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu