Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Merakla Beklenen Samsung Galaxy S21 FE Geliyor

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy S21 FE olduğu düşünülen modelin, piyasaya ne zaman çıkacağı ve bazı teknik detayları ortaya çıktı. Peki nedir bu detaylar?

Merakla Beklenen Samsung Galaxy S21 FE Geliyor

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni amiral gemisi serisi Galaxy S21 serisi tanıtılmıştı. Bu seri içerisinde tanıtılan, Galaxy S21, Galaxy S21 Plus ve Galaxy S21 Ultra modelleri kullanıcılar tarafından bir hayli fazla ilgi ile karşılanmıştı. Yeni serinin fiyat etiketlerine baktığımız zaman, serinin bir önceki ailesi olan Galaxy S20 ile aynı fiyat etiketlerine sahip diyebiliriz.  Fakat Türkiye’de geçtiğimiz yıldan bu yana artan döviz kurlarını düşündüğümüz zaman bu fiyat çok daha artacak diyebiliriz.

Artan döviz kurlarından dolayı Samsung’un yeni serisinin fiyatları bir hayli yüksek olacaktır. Ancak kullanıcılar bu modellerden satın almak istiyor. İşte tam burada Samsung, tüketicilerini üzmemek için Galaxy S21 serisine benzer özelliklere sahip daha uygun fiyatlı bir model piyasaya süreceğini duyurdu. bu duyurudan haftalar sonrasında Galaxy S21 FE olduğu düşünülen modelin bazı teknik özellikleri karşımıza çıktı.

Samsung Galaxy S21 FE özellikleri ile neler sunacak?

Güney Kore merkezli Teknoloji devi Samsung’un Galaxy S21 FE modeli ile alakalı ilk ayrıntılar belli oldu. SM-G990B model numarasına sahip olan cihaz, diğer S21 modellerinin bazı özelliklerine sahip olacak. Beyaz, Gri, Pembe ve Mor gibi renk seçenekleri ile piyasaya sunulması beklenen modelin, 128 GB ve 256 GB dahili depolama seçeneklerine sahip olacağı kesinleşti.

Merakla Beklenen Samsung Galaxy S21 FE Geliyor

Ayrıca yeni cihaz 5G teknolojisine sahip olacak ve Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Yeni model hakkında sızdırılan başka bir bilgi maalesef yok. Aynı zamanda cihazın ülkemizde resmi olarak satışa sunulacağının da bilgisi yok. Fakat Samsung, söz konusu modelin 4G versiyonunu piyasaya sürerse, daha da uygun fiyat etiketine sahip olacağını düşünüyoruz. Böylece ülkemizde satışa sunulmasının ihtimali de yükselecektir. Modelin tanıtım tarihi hakkında net bir bilgi yok ancak bu yılın ikinci çeyreğinde satışa sunulması bekleniyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu