Oyun Haberleri

NVIDIA GeForce Now Türkiye Paketleri Belli Oldu

TeknoBH Google Haberler

NVIDIA GeForce Now Türkiye paketleri netlik kazandı. Kısa bir süre içerisinde bulut tabanlı oyun servisi Türkiye’de hizmete başlayacak. İşte Detaylar

NVIDIA GeFoce Now Türkiye Fiyatları Belli Oldu

NVIDIA GeForce Now Türkiye kullanıcılarına geçtiğimiz ay güzel haber vermişti. Bu haber de sunucularının Türkiye’de hizmet vereceğini açıklamıştı.

Oyun dünyası artık bulut servislerine doğru geçiş yapmaya başlıyor. Ekran kartı devi NVIDIA da GeForce Now ile geçtiğimiz yıllarda bu kervana katılmıştı. Sunucuların Türkiye’de olmamasına rağmen gayet akıcı bir hizmet sunan bu servis çok yakında ülkemizde kullanıma sunulacak.

Sunucularını Türkiye’ye getirerek gecikme sürelerini minimum‘a indirmeyi hedefleyen NVIDIA bu sayede Türk oyuncularına akıcı bir deneyim sunacak. Ekran kartınız eski bile olsa tüm oyunları en üst seviyede oynatacak olan bu sistem, özelliklede dar gelirli oyunculara ilaç gibi gelecektir.

NVIDIA GeForce Now Türkiye paketleri neler?

Bildiğiniz üzere bu servis ülkemizde NVIDIA ve Turkcell GAME+ işbirliği ile gelecek. Global pazarda da iki mevcut paketi olduğu gibi ülkemizde de NVIDIA iki farklı paket sunacağını açıkladı. Bu paketler basic ve premium olacak.

Ücretsiz olan basic paketi oyunculara sadece 1 saatlik bir deneyim sunacak. Aynı zamanda ücretsiz hesaplar oyuna girmek için sıra bekleyecek. Premium pakette ise süre sınırlaması ve bekleme süresi yok. Ayrıca bu pakette RTX özelliği de oyunculara sunulacak.

NVIDIA GeFoce Now Türkiye Paketleri Belli Oldu

Önümüzde ki aylarda bahsi geçen basic ve premium paketlerin Türkiye fiyatları da açıklanacaktır. Bu servislerin makul bir fiyatta olması bekleniyor. GFN ile oyun oynamak isteyen kullanıcıların Steam, Epic Games Store ve Ubisoft gibi platform üyeliklerinin olması gerektiğini de belirtelim. NVIDIA sadece burada aracılık yaparak oyunu kendi sunucularına yönlendirip sizlere stream ediyor.

Ayrıca bir diğer güzel haberi sizlerle paylaşalım. GFN’nin iOS, Android, Windows, Mac ve Chromebook cihazlarda çalıştığını belirtelim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu