Mobil Haberleri

OnePlus 9 Çıkış Tarihi Kesinleşti

TeknoBH Google Haberler

OnePlus 9 çıkış tarihi sonunda kesinleşti. Büyük bir merakla beklenen OnePlus amiral gemisi serisinin çıkış tarihi netleşti. İşte Detaylar

OnePlus 9 Çıkış Tarihi Kesinleşti

OnePlus markasının lansman tarihini onayladığı gibi bir başka detay ise ortaya çıktı. Firma kameralar konusunda uzmanlaşan İsveç firması Hasselblad ile bir ortaklığa girmiş gibi görünüyor. Hatırlarsanız geçtiğimiz aylarda OnePlus CEO‘sunun yaptığı bir açıklamada akıllı telefon modellerinde kameralarının geliştireceklerine söz vermişti. Anlaşılan yeni ortağı ile bu sözü tutmuş olacak. Ayrıca kameraların ana sensöründe ise Sony’nin IMX789 yongası kullanılacak.

OnePlus 9 çıkış tarihi 23 Mart 2021 olarak açıklandı

Hasseblad, 12 bit RAW dosyaları, daha iyi HDR videolar, 30 fps’de 8K’ya kadar kayıt desteği ile ön plana çıkıyor. Hasseblad ile geliştirilmiş olan OnePlus 9 serisi akıllı telefonların kamera uygulaması fotoğraf düzenlemesine ek olarak gelişmiş renk kalibrasyon sistemine destek verecek gibi görünüyor. OnePlus’ın yerel uygulaması olan Phocus’u temel alan bir arayüz sunumu olacak.

OnePlus 9 Çıkış Tarihi Kesinleşti

OnePlus 9 serisinin tanıtımına firmanın web sitesinden ulaşabilirsiniz. 23 Mart tarihinde firma canlı yayın olarak web sitesinde paylaşacak. Ayrıca yeni iddialara göre firma tanıtımda OnePlus 9 ve 9 Pro modellerini ve ek olarak bir yeni modelini daha tanıtacağı söyleniyor. Bu yeni modelin ismi OnePlus 9E veya OnePlus 9R olacağı iddia ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu