Donanım Haberleri

OnePlus Buds Z özellikleri sızdırıldı

OnePlus 'ın yeni kablosuz kulaklığı Buds Z'nin teknik özellikleri sızdırıldı. Peki OnePlus'ın yeni kablosuz kulaklığının özellikleri nelerdir?

TeknoBH Google Haberler

OnePlus ‘ın 14 Ekim tarihinde tanıtması beklenen Buds Z TWS kulaklığın özellikleri sızdırıldı. Kulaklık hakkında tüm detaylar haberimizde

oneplus-buds-z-ozellikleri-sizdirildi

OnePlus 14 Ekim tarihinde OnePlus 8T ile birlikte Buds Z TWS kulaklıklarını tanıtması bekleniyor. OnePlus, TWS kulaklık çifti hakkında henüz fazla birşey paylaşmadı. Ancak kulaklıkların özelliklerini ve tasarımını ortaya çıkaran birkaç sızıntılar gerçekleşti. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan yapılan sızıntılar ile ilgili sizlere bilgileri aktaralım.

OnePlus Buds Z özellikleri sızdırıldı

OnePlus Buds Z ile ilgili son yapılan sızıntılara göre 10mm boyutunda olması ve Dirac Audio Tuner ve Dolby Atmos ses geliştirmeleriyle birlikte geleceği yönündeydi. IP5 toza ve suya karşı dayanıklı olması ve her bir kulaklığın yalnızca 4,35 gram ağırlığında olması bekleniyor. Buds Z’nin şimdilik batarya kapasitesi bilinmiyor.

Ancak sızıntılara göre Buds Z’nin tek bir şarjla beş saatlik kullanım imkanı sunduğu ve şarj kutusunun 15 saatlik ek pil ömrü sağladığı söylentiler arasında. Ayrıca cihaz hızlı şarj teknolojisine sahip olup 10 dakikalık şarj ile üç saatlik kullanım imkanı sunuyor.

oneplus-buds-z-ozellikleri-sizdirildi-1

OnePlus Buds Z, pasif gürültü engelleme için silikon uçlu olacağı neredeyse kesin diyebiliriz. Buds Z‘nin fiyatı ile ilgili şuan için birşey bilinmiyor ancak sızdırılan bilgilere göre, Temmuz ayında açıklanan OnePlus kulaklıklarından daha da uygun olacağı söyleniyor.

OnePlus Buds Z‘nin özelliklerine ek olarak Wireless Z Bass Edition olarak adlandırılan yeni boyun bandı tarzı kablosuz kulaklıklarını da duyuracağı sızdırıldı. Bunlar Nisan ayında duyurulan OG Wireless Z ile karşılaştırıldığında daha yüksek bir basa sahip olacak.

OnePlus Buds Z tanıtımı

Buds Z, OnePlus 8T ile birlikte 14 Ekim tarihinde tanıtılması bekleniyor. Yeni kablosuz kulaklık ile ilgili daha net bilgiler gelmeye başladıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu