Oyun Haberleri

Oyuncuları çok üzdün Epic Games!

TeknoBH Google Haberler

Oyuncular her hafta sabırsızlıkla Epic Games’in hangi oyunu ücretsiz yapacağını açıklamasını bekliyor.Epic Games bu hafta oyuncuları çok üzdü.

oyunculari-cok-uzdun-epic-games

Geçen haftalar da popüler oyunları ücretsiz olarak yayınlayan Epic Games ücretsiz oyun çıtasını bir hayli fazla yükseltmişti. Epic Games bu hafta oyuncuların beklentilerini karşılayamadı. Oyuncular her hafta sabırsızlıkla Epic Games’in hangi oyunu ücretsiz yapacağını beklerken bu hafta oyuncuları çok üzdün Epic Games.

Oyuncuları çok üzdün Epic Games!

Her hafta ücretsiz oyun paylaşarak oyuncuların kalbini feth eden Epic Games, bu hafta ise Overcooked isimli restaurant yönetme oyununu ücretsiz olarak paylaştı. Overcooked’un Steam fiyatı 40 TL olan oyunu bir hafta boyunca Epic Games ücretsiz olarak paylaştı. Elbette her hafta popüler oyunları ücretsiz olarak paylaşan Epic Games çıtayı bir hayli yükseltmişti ve bu hafta ücretsiz yaptığı oyun, oyuncular tarafından hayal kırıklığına uğradı ama tabi ki Overcooked‘ın da belli bir kitleye de sahip.

2016 yılında oyun piyasasına sunulan oyun da restoranda müşterilerin siparişlerini yetiştirmeye çalışıyorsunuz, başlarda kolay olan bu oyun her seviye atladığınızda çok daha zorlaşıyor.

overcooked-epci-games-ucretsiz-oldu

Bu oyunu kütüphanenize ekledikten sonra ömür boyu ücretsiz olarak oynayabiliyorsunuz. Bu oyunu ücretsiz oynayabilmeniz için Epic Games’in Overcooked sayfasına girip steam hesabınızı eklemeniz yeterli olacaktır. Dipnot olarak eklemek isteriz ki bu oyun 11 Haziran tarihine kadar ücretsiz olarak kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Overcooked Fragman :

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu