Donanım Haberleri

Realme Buds Air 2 Neo Duyuruldu! İşte Özellikleri

TeknoBH Google Haberler

Realme tarafından uygun fiyata yüksek performans sunan kablosuz kulaklık modeli Realme Buds Air 2 Neo tanıtıldı. Özellikleriyle adından sıkça söz ettirecek olan cihazın tüm özellikleri

Realme Buds Air 2 Neo Duyuruldu! İşte Özellikleri

Realme tarafından şuana kadar 3 adet TWS kulaklık modeli tanıtılmıştı. Bu 3 kulaklık da Türkiye pazarına açıldı. Buds Air, Buds Air Neo ve Buds Q modelleri ülkemizde bir hayli ilgi görmüştü. Ancak bu 3 modelde de Aktif Gürültü Engelleyici özelliği mevcut değildi. Ancak Realme bu özelliğin büyük bir eksik olduğunu fark etmiş olmalı ki kısa süre içerisinde çalışmalara başladı. Sonunda istediği özelliğe sahip olan model tanıtıldı.

Realme en son modeli olan Buds Air 2‘yi yaklaşık olarak 2 ay önce tanıtmıştı. Söz konusu modelin bir hayli ilgi gördüğünü söyleyebiliriz. Aktif gürültü engelleyici özelliği ile ön plana çıkan cihaz siyah ve beyaz renk seçenekleri ile bir hayli tercih edilmişti. Söz konusu cihaz ülkemizde yaklaşık olarak 500 – 550 TL civarında satışa sunulan cihazdan çok daha uygun fiyata satışa sunulacak olan kablosuz kulaklık modeli tanıtıldı.

Realme Buds Air 2 Neo, Aktif Gürültü Engelleyici özelliği ile geliyor

Realme Buds Air 2 Neo, aktif gürültü engelleyici özelliğine sahip en uygun modellerden biri olarak tüketici karşısına çıkıyor. Genel olarak tasarımı incelediğimiz zaman ise Buds Q modeline benzer bir yapıya sahip olduğunu biliyoruz. Teknik detaylarında ise, 28 saatlik bir pil ömrünün olduğunu da söyleyebiliriz. Söz konusu aktif gürültü engelleyici özelliği açık bir şekilde kullanıldığı taktirde kullanım ömrü 22 saate düşüyor. Ortalamasına baktığımız zaman ise, 20 – 25 saat arası bir kullanım imkanı sunuyor diyebiliriz.

Realme Buds Air 2 Neo Duyuruldu! İşte Özellikleri

Bluetooth 5.2 desteği olan kulaklık, oyun moduna alındığı taktirde 88 ms gecikme sunuyor. Söz konusu özellikte her ne kadar yüksek olarak görünüyor olsa da kulaklıkların aslında oyuncu kulaklığı olmadığını belirtelim. İlk olarak Pakistan’da satışa sunulacak olan cihazın fiyatı da belli oldu. Söz konusu cihaz 53 dolar fiyat etiketi ile satışa sunulacak. Ayrıca Türkiye’de satışa sunulup sunulmayacağı ise şuan için bilinmiyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu