Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A52 5G Canlı Kanlı Görüntülendi [Video]

TeknoBH Google Haberler

Samsung Galaxy A52 5G hakkında ki tüm detaylar belli olmaya başladı. Tanıtımına az bir süre kalan cihaz canlı kanlı bir video da görüntülendi. İşte Detaylar

Samsung Galaxy A52 5G Canlı Kanlı Görüntülendi

CCC’de görüntülenen bilgilere göre SM-A5260 model numarasını taşıyan cihaz hakkında çok daha fazla detay ortaya çıktı. Son paylaşılan belgeleri incelediğimiz zaman, yeni modelin 15W hızlı şarj desteklediği de görüntülendi.

Ayrıca yeni Samsung modeli IP67 sertifikası ile karşımıza çıktı. Aynı zamanda 64 MP değerinde ana kamerası da kesinleşti. Paylaşılan kutu açılışı videosunda cihaza birde oyun testi yapıldığı görülüyor. 120Hz ekran yenileme hızına sahip olan modelin oyun performansının da iyi olduğunu söyleyebiliriz. Uygun fiyata satışa sunulacak en yüksek yenileme hızına sahip akıllı telefon modellerinden biri diyebiliriz. Hatta cihaz hakkında ki bir iddia ise, orta segmentte rakip tanımayacağı söyleniyor.

Samsung Galaxy A52 5G kullanıcılarına neler sunuyor

Söz konusu cihazın ne zaman piyasaya sürüleceği ise bilinmiyor. Ancak her hafta sızdırılan yeni bir bilgilere bakarsak, yakın bir zamanda tanıtılacak diyebiliriz. Serinin bir önceki modellerinin piyasaya sürülme tarihlerine bakacak olursak, Galaxy A52 modelinin Aralık 2019‘da, cihazın 5G versiyonunda ise Nisan 2020′de piyasaya sürüldüğü görülüyor. Bu sebeple Şubat veya Mart aylarında piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy A52 5G‘nin genel özelliklerini incelediğimiz zaman, 6 GB ve 8 GB RAM seçeneğiyle gelen iki farklı varyantının olacağı iddia ediliyor. Bununla birlikte, Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 750G yonga setinden güç alacak ve Android 11 işletim sistemi ile kutudan çıkacak. Arayüzünde ise One UI 3.0 sürümü kullanılacak. Cihazın 4G versiyonun da ise Snapdragon 720G işlemcisinden güç alıyor. Ülkemizde ise hala 5G bağlantısı kullanılmadığı için Snapdragon 720G yonga setine sahip olan versiyon satışa sunulacaktır.

Cihaz hakkında ortaya çıkan bir diğer bilgilere göre Galaxy A52 5G, 64 MP ana kamera, 8 MP makro lens, 12 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP derinlik kamerasına sahip olacağı söyleniyor. Aynı zamanda cihazın beyaz, mavi ve turuncu renk seçeneklerine sahip olacağı iddia ediliyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu