Mobil HaberleriSamsung Haberleri

Samsung Galaxy A52 5G Tasarımı Sızdırıldı

Samsung'un yeni Galaxy A52 5G modelinin görselleri, bir önceki modeli A51 5G ile birçok benzerliğini ortaya çıkardı.

TeknoBH Google Haberler

samsung-galaxy-a52-5g-tasarimi-sizdirildi

Samsung, uygun fiyatlı model yelpazesini genişletmeye devam ediyor. Uygun fiyatlı modeller listesine bir yenisi daha eklendi. İşte karşınızda uygun fiyatlı Galaxy A52 5G modelinin detayları

Uygun fiyatlı Samsung Galaxy A52 5G’nin Yeni Görselleri Ortaya Çıktı

Samsung’un bir önceki Galaxy A51 modeline benzeyen Galaxy A52 5G, kamera tasarımının biraz daha büyük diyebiliriz. Ayrıca her kamera yuvasının içinde farklı halkalar da yer alıyor. Bu, Samsung’un son zamanlarda amiral gemilerinde kullandığı tasarımlara bir hayli benziyor.

samsung-galaxy-a52-5g-tasarimi-sizdirildi-1

Samsung Galaxy A52 5G‘nin boyutlarına gelecek olursak, 159,9 x 75,1 x 8,4 mm olması bekleniyor. Kamera çıkıntısının olduğu kalınlık ise neredeyse 10 mm’ye çıkıyor. Yani Samsung’un bir önceki modeline kıyasla 1,5 mm daha geniş ve 0,3 mm daha ince olacağı düşünülüyor. 6,5 inç boyutunda ki ekrana gömülü olan parmak izi sensörü de paylaşılan bilgiler arasında yer alıyor. Ayrıca çerçeve kısmı metal olacağı, arka kısmında plastik olacak gibi görünüyor. Peki Samsung’un uygun fiyatlı olarak adlandırılan yeni modeli Galaxy A52 5G‘nin fiyatı ne kadar?

Samsung Galaxy A52 fiyatı

Galaxy A52 modeline benzerlik gösteren Samsung’un bir önceki modeli Galaxy A51 5G 499 dolar fiyat etiketinden satışa sunulmuştu. A52 5G ile A51 5G’nin benzerlik gösterdiğini düşünürsek yeni modelinde yaklaşık olarak bu fiyat civarlarında olacağını düşünüyoruz.

Yeni model hakkında ki bilgiler şimdilik bu kadar. Yeni bilgiler sızdırıldıkça sizlere aktarmaya devam edeceğiz. Bizleri takip etmeyi unutmayın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu