Samsung HaberleriMobil Haberleri

Samsung Galaxy Z Fold 3 RGB şeride sahip olacak!

Akıllı telefon sektörünün önemli isimlerinden biri olan Samsung yeni modeli Galaxy Z Fold 3 RGB şeride sahip olacak!

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung ‘un yeni modeli Galaxy Z Fold 3 RGB şeride sahip olacak! İşte Detaylar

bu-nasıl-fiyat-samsung-galaxy-z-fold-2-2

Samsung, yeni katlanabilir telefonu için rakip telefonlardan Galaxy Z Fold 3‘ü ayıracak farklı bir yeni özellik ( tasarım ) arıyor. Samsung bir sonra ki akıllı telefonunda menteşeye yerleştirilmiş RGB bir gösterge ile donatmayı hedefliyor.

Samsung Galaxy Z Fold 3 RGB şeride sahip olacak!

Ağustos ayında, Galaxy Note 20, Galaxy Note 20 Ultra ve Galaxy Z Flip 5G dahil olmak üzere birçok yeni üst segment modelini tanıtan şirket, aynı zaman da Galaxy Fold için de yeni hedeflerini duyurdu.

Samsung’un son aldığı patentlere göre Galaxy Fold 3 için gizlenebilir menteşeye renkleri ayarlanabilir bir RGB aydınlatma eklemeyi planlıyor. Kısmen yarı saydam bir kapakla kaplanan şerit, böylelikle darbelere karşı da daha korunaklı olacak. Telefonunuz katlanmış haliyle masaya bıraktığınız da veya sessize aldığınız da gelen bildirimleri görmeniz için RGB aydınlatma özelliği bu konuda yardımcı olacak.

samsung-galaxy-z-fold-3-rgb-seride-sahip-olacak

Şirketin aldığı patentler de bu bilgiler yer alsada, Samsung‘un bu göstergeyi yaklaşan Galaxy Z Fold 3‘e gerçekten entegre edip etmeyeceği henüz bilinmiyor. Bu durumda Samsung’un katlanabilir akıllı telefonu daha da zenginleştirmek için yeni olanaklar aradığı da biliniyor. RGB aydınlatmalı olacağı tahmin ettiğimiz yeni katlanabilir telefon büyük olasılıkla önümüzde ki yılın başların da Galaxy S21 ile tanıtılacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu