Oyun Haberleri

Sons of The Forest Oyunundan İlk Fragman Geldi

TeknoBH Google Haberler

Sons of The Forest’in oyun içi görsellerinden oluşan ilk fragman yayınlandı.

Sons of The Forest Oyunundan İlk Fragman Geldi

The Forest oyunu ilk olarak 2014 yılında erken erişim olarak çıkarıldı. Zaman geçtikçe oyuncular tarafından oldukça beğenilmeye başlandı. Hayatta kalma ve korku temalı olan oyunun devamı niteliğinde olan Sons of The Forest‘in oyun içi görsellerden oluşan bir fragman ortaya çıktı.

Endnight Games‘in açıklamalarına göre ikinci oyun, ilk oyunun devamı niteliğinde olacak ve hatta aynı korku temasına sahip olacak.

Sons of The Forest oyunundan ilk fragman

Endnight Games‘in yapımcılığını üstlendiği The Forest ilk olarak 2014 yılnıda erken erişim olarak ortaya çıktı. Geliştirme sürecinde oldukça hata ile karşılaşan ekip, oyunu 2018 yılında tam sürüm olarak çıkarmayı başardı. Bu geçen süre zarfında oyuncu kitlesi de artmış oldu. Oyunun grafiklerinin yanı sıra hikayesi de son derece etkileyici diyebiliriz. Oyunun Co-Op modunun da olması arkadaşlarıyla birlikte oynamak isteyenleri daha da memnun etti.

İkinci oyun, tahmin edeceğiniz üzere The Forest’tan çok daha iyi grafiklere ve animasyonlara sahip. Özellikle adada ki yerlilerin ve mutasyona uğramış insanların animasyonları ilk oyuna göre oldukça başarılı. Oyun ile ilgili geçtiğimiz aylarda bir fragman paylaşılmıştı. Ancak şimdi paylaşılan fragman tamamen oyun içerisinde ki görüntülerden oluşuyor.

Kaynak
teknolojioku

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu