Mobil HaberleriTeknoloji Haberleri

Telefon Fiyatları Artacak Mı? Realme Açıkladı

TeknoBH Google Haberler

Akıllı telefon fiyatları artacak mı? Sektörün önde gelen isimlerinden biri olan Realme açıkladı. İşte Detaylar

Telefon Fiyatları Artacak Mı? Realme Açıkladı

Akıllı telefon sektörünün genç markalarından biri olan Realme, 2020’in ikinci yarışı için dikkat çekici bir açıklama yaptı.

Telefon fiyatları artacak mı? İşte cevabı

Realme Başkan Yardımcısı Xu Qi, “Telefon fiyatları artacak” diye açıklama yaptı. 2021 yılı için stratejisini geçtiğimiz günlerde duyuran Realme’den yapılan cep telefonu fiyatlarına ilişkin açıklama, markanın iki yeni amiral gemisi telefonunu duyurmasından önce geldi. Telefon fiyatlarının artacağını belirten Realme Başkan Yardımcısına göre, buna yonga setleri ve bataryalar neden olacak.

Özellikle de fiyat performans ürünleriyle dikkatleri üzerine çeken Realme’den bu tahminin gelmesi piyasayı sarsacak gibi görünüyor. Bir diğer yandan şirket 2021 yılında gelişimini ve büyümesini de sürdürmek istiyor. Bu durumda şirket satış ağını geliştiriyor ve satış sonrası hizmet noktalarını da genişletmeye devam ediyor. Özellikle de Çin’de atılan bu adımların, global pazara da yansıması bekleniyor.

Telefon Fiyatları Artacak Mı? Realme Açıkladı

Yonga seti krizi, salgın ile devam ediyor;

Koronavirüs salgını geçtiğimiz yıl, tüm dünyayı etkisi altına almayı başarmıştı. Üretici firmaları da etkileyen bu salgın, akıllı telefon pazarında yonga seti krizine yol açmıştı. İlk olarak Apple, iPhone 12 serisini çip üretiminde sorunlar nedeni ile ertelemişti.

Kaynak
shiftdelete.net

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu