Sinema ve Dizi Haberleri

Tribes of Europa Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

TeknoBH Google Haberler

Tribes of Eurpo dizisi Netflix platformunda en çok merak edilen dizilerden birisi olarak biliniyor. Dizi, başına türlü felaketler gelmiş 2074 yılının dünyasını konu alıyor. İşte Detaylar

Tribes of Europa Dizisinin Fragmanı Yayınlandı

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu olan Netflix, Tribes of Europa isimli yeni dizisinin fragmanını izleyiciler ile paylaştı. Aksiyon ve dramın üst seviyelerde olacağı dizi, Netflix’in 2021 yılı için en iddialı dizisi olacağı tahmin ediliyor.

Netflix’in yeni dizisinin ilk sezonu altı bölümden oluşacak. Netflix’in en çok ses getiren yapımlardan Dark‘ın arkasında ki yapımcıların elinden çıkacak olan Tribes of Europa, 2074 yılında geçiyor ve seyircileri cehennem gibi bir atmosfer vadediyor.

Tribes of Europa konusu

Netflix, yeni dizinin fragmanı hakkında ki açıklamalar şu şekilde;

“Yıl 2074. Gizemli bir küresel felaketin ardından avrupa büyük bir yıkım yaşamıştır. Kıtadaki ulusların küllerinden doğan kabileler arasında ise bitmek bilmeyen bir egemenlik savaşı verilmektedir. Barışçıl Origin kabilesinden Kiano, Liv ve Elja adlı üç kardeş bu savaşların ortasında birbirlerinden ayrı düşer ve yeni Avrupa’nın geleceği için verilen aksiyon dolu mücadelede kendi yollarını çizmek zorunda kalır.”

19 Şubat itibariyle Netflix abonelerinin beğenisine sunulacak olan Tribes of Europa‘da Henriette Confurius, Emilio Sakraya, David Ali Rashed, Oliver Masucci, Melika Foroutan, Ana Ularu ve Robert Finster gibi isimleri izleyeceğiz.

Tribes of Europa fragmanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu