Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Turkcell Yeni Kampanyasıyla Çok Konuşulacak!

TeknoBH Google Haberler

Turkcell yeni kampanyasını abonelerine duyurdu. Turkcell Ramazan Ayı boyunca müşterilerinin yüzünü güldürmeyi hedefliyor. İşte yeni kampanya

Turkcell Yeni Kampanyasıyla Çok Konuşulacak!

Turkcell‘in müşterilerine teşekkür amacı ile hazırlamış olduğu, cep tep telefonlar ve tabletler için salladıkça ödüller kazandıran “Salla Kazan” Ramazan ayında da Turkcell abonelerine kazandıracak.

Turkcell yeni kampanyası nedir?

Mesafelerin zorluklarla artmasıyla mobil iletişime duyulan ihtiyacın arttığı günlerde iletişime bolluk ve bereket getiren kampanya kapsamında Turkcell kullanıcıları, 13 Mayıs tarihine kadar Dijital Operatör uygulamasına girerek, Salla Kazan’dan kazandıkları hediyeleri ister kendileri için kullanabilecekler isterse bir yakınıyla paylaşma imkanına sahip olacak.

Bu sene ilk defa Ramazan ayı boyunca hediyesini paylaşan müşterilere ek sallama hakkı hediye edilecek. Aynı zamanda kampanya da Ramazan’a özel iftar ve sahur paketleri de yer alacak.

Turkcell Yeni Kampanyasıyla Çok Konuşulacak!

Turkcell kullanıcılarından büyük ilgi gören “Salla Kazan” bugüne kadar 34,4 milyon Turkcell kullanıcılarına 2,3 milyar adet hediye verildi. Şimdiye kadar kazanılan hediyelerin toplamı da 1,6 milyar GB ve 67 milyar dakikaya ulaştı.

Eğer ki sizler de Turkcell kullanıcısı iseniz iOS ve Android’deki Dijital Operatör isimli uygulamayı indirerek Salla Kazan kampanyasına katılabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu