Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

Ücretsiz En İyi Film İndirme Sitesi Hangisidir?

TeknoBH Google Haberler

Bilgisayarınıza indirmek istediğiniz filmler mevcut ancak hangi platformlardan indireceğinizi bilmiyorsanız. Bu yazımızda sizlere ücretsiz en iyi film indirme sitesinden bahsedeceğiz.

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

 

İndirmek istediğiniz filmler için genellikle ücretli üyelik oluşturmanız gereken platformlar bulunuyor. Tabi bu durumun alternatifi olarak ücretsiz birçok film indirme sitesi de bulunuyor. Biraz sonra sizlere bahsedeceğimiz birçok sitenin içerisinde ücretsiz bir şekilde Amerikan sinemasının filmleri, Bollywood filmleri ve Türk filmleri gibi muhteşem filmler yer alıyor. Tabi liste bu kadar geniş olunca, seçim yapmak da bir hayli o kadar zorlaşıyor.

Film indirmeniz için aslında tamamen yasal ve güvenilir siteleri tercih etmeniz sizler için her zaman iyi olacaktır. Korsan siteler veya Torrent ile indirilen filmler, sadece bilgisayarınız için değil aynı zamanda kişisel bilgileriniz için de bir tehdit oluşturuyor.  Peki, en iyi film indirme sitesi hangileridir?

Ücretsiz En iyi Film indirme sitesi olarak hangilerini öneriyorsunuz?

  • YouTube
  • Retrovision
  • Sony LIV
  • Internet Archive
  • Open Culture
  • Classic Cinema Online

1.Classic Cinema Online:

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

Korku ve batı filmlerini izlemeyi seviyorsanız, Classic Cinema Online sitesi tam sizler için diyebiliriz. Classic Cinema Online sitesinin içerisinde yüzlerce film yer alıyor. Bu filmlerin bazıları YouTube üzerinden takipçilerine ücretsiz bir şekilde sunuluyor. Ayrıca sizlerde bu filmleri sadece bir eklenti aracılığıyla rahatlıkla indirebilirsiniz. Tabi dilerseniz Google’da filmin altyazısını aratarak da filme daha sonra altyazıda ekleyebilirsiniz.

 

2.Open Culture:

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

Open Culture sitesinin içerisinde yaklaşık olarak 1,150′den fazla eski kültür ve sanat filmleri yer alıyor. Tabi diğer platformlar gibi bu site de ücretsiz olarak yayınladığı filmleri YouTube üzerinden indirilmesine izin veriyor. Filmleri indirebilmeniz için ihtiyacınız olan tek şey eklenti.

3.Internet Archive:

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

Internet Archive sitesinde film, dizi ve televizyon programlarını bulabilirsiniz. Hatta bu kategorilerin dışında eski radyo programlarını bile dinleyebilirsiniz. Site içerisinden herhangi bir içeriği indirebilmeniz için site veya mobil üzerinden siteye giriş yapmanız gerekiyor. Ayrıca nostalji sevenler için bu platform çok iyi diyebiliriz.

4.Sony LIV:

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

Sony LIV sitesinin içeriğinde genellikle Bollywood filmleri yer alıyor. Hindistan yapımı filmleri seven izleyiciler kesinlikle bu platforma göz atmalılar. Ayrıca Hindistan filmlerinin yanı sıra diziler de yer alıyor. Ancak içerikleri indirebilmeniz için üyelik oluşturmanız gerekiyor. Ayrıca site içerisinde ki bazı içerikler Premium hesap ile izlenebiliyor.

5.Retrovision:

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

Klasik Amerikan filmlerini tercih edenler için ilk uğraması gereken site ise Retrovision sitesidir. Söz konusu sitenin içerisinde ki birçok içerik YouTube üzerinden de yayınlanıyor. Eski filmleri seviyorsanız bu platforma kesinlikle göz atmalısınız.

6.YouTube

Film İndirme Sitesi Arayanlar İçin Ücretsiz Platformlar

YouTube üzerinde birçok film, dizi veya belgesel gibi içeriklere ulaşabilirsiniz. Kanallar tarafından yayınlanan bazı içerikleri ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Dilerseniz indirdiğiniz içeriklere Google’dan filmin veya dizinin altyazısını aratarak, altyazıyı da ekleyebilirsiniz.

Ücretsiz en iyi film indirme sitesi için bizlerin önerebileceği platformlar bunlar, eğer sizin de tercih ettiğiniz siteler var ise yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu