Samsung HaberleriMobil Haberleri

Uygun fiyatlı Galaxy M51 geliyor!

TeknoBH Google Haberler

Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung’un yeni uygun fiyatlı Galaxy M51 modeli geliyor! Yeni telefon Galaxy M51 hakkında ki detaylar

samsung-galaxy-m51-kamera-detaylari-cok-konusulacak

Akıllı telefon sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Samsung, giriş ve orta segmentte ki cihaz üstünlüğünü yavaş yavaş kaybetmeye başlayan Samsung, kısa bir süre içerisinde giriş ve orta segment modelleri tanıtmaya başladı. Bu yılın başlarında ilk defa en çok telefon sevkiyatı gerçekleştiren şirket ünvanını Huawei‘ye kaptıran Samsung, yeni giriş ve orta segment modelleri ile zirvede ki yerini tekrardan almaya çalışıyor.

Önümüzde ki günlerde resmiyet kazanacak olan yeni model Galaxy M51. Bu zamana kadar sızdırılan bilgilere göre Galaxy A71 modelinin güçlü bir alternatifi olarak görülen M51 modeli geçtiğimiz günlerde FCC’de ortaya çıktı.

Uygun fiyatlı Galaxy M51 geliyor!

Geçtiğimiz günlerde FCC‘de ortaya çıkan uygun fiyatlı Galaxy M51, 25W hızlı şarj desteği olacağı kesinleşmiş oldu. Sızdırılan raporlara göre yeni telefonda Snapdragon 730 yonga seti ve 8 GB RAM kullanılacağı da kesinleşmiş oldu.

uygun-fiyatli-galaxy-m51-geliyor

Kutudan ilk çıktığında Android 10 işletim sistemi ile gelecek olan Galaxy M51 hakkında bilinen bir diğer önemli bilgi ise A71 modeline nazaran daha uygun fiyat ile geleceği. Bu duruma örnek vermemiz gerekirse, ülkemizde Galaxy A71 modeli 4000 TL üzeri bir fiyattan satılmakta. Yeni M51 modeli ise 3500 TL civarında olacağını düşünüyoruz.

 

Merak edilen bir diğer konulardan biride, Samsung‘un yeni modelinde hangi özelliklerinden kısacağı. Telefonun şimdiye kadar sızdırılan özellikleri neredeyse A71 modeli ile aynı. Samsung , büyük ihtimal ile kamera tarafında ufak kısmalar yapacaktır.

Yeni model ile bilgiler geldikce sizlere bilgi aktarmaya devam edeceğiz. Takipte kalın.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu