Mobil Haberleri

Uygun Fiyatlı Vivo iQOO U3X 5G Ortaya Çıktı

TeknoBH Google Haberler

Vivo’nun uygun fiyatlı modeli olarak adlandırılan Vivo iQOO U3X 5G hakkında ilk detaylar ortaya çıktı. İşte yeni model hakkında ki detaylar

Uygun Fiyatlı Vivo iQOO U3X 5G Ortaya Çıktı

Vivo, akıllı telefon sektöründe ki son satışları ve başarılarıyla bir hayli ilgi odağı haline gelmeyi başardı. Vivo’nun alt markası olan iQOO ise, daha çok fiyat performans modelleri üzerine odaklanan bir marka. Bu sebeple iQOO markası altında çıkan modellerin daha uygun fiyatlı bir şekilde piyasaya sürüldüğünü söyleyebiliriz. Hatırlarsanız geçtiğimiz haftalarda söz konusu markanın Neo 5 modeli hakkında ki tüm ayrıntılar belli olmuştu. Cihaz 120Hz ekran yenileme hızı özelliğiyle bir hayli ilgi odağı olmuştu.

Söz konusu markanın yeni modeli iQOO U3x 5G adına sahip yeni model ile gündeme geldi. Bununla birlikte yeni model hakkında tasarım dahil tüm özellikleriyle de ortaya çıkmış oldu.

Vivo iQOO U3X 5G kullanıcılarına neler sunuyor?

Vivo iQOO U3X 5G modelinin tasarımlarını incelediğimiz zaman arka tasarımının Vivo modellerini andırdığını söyleyebiliriz. Vivo’nun Y31 5G modeli ile aynı tasarıma sahip olan modelin özellikleri biraz farklı. İlk olarak kamerasını incelediğimiz zaman 13 MP ve 2 MP değerinde iki adet kamera karşımıza çıkıyor. Cihazın ön tarafını incelediğimiz zaman 8 MP değerinde bir lens bulunuyor.

Uygun Fiyatlı Vivo iQOO U3X 5G Ortaya Çıktı

Söz konusu cihazın en çok dikkat çeken özelliklerinden biri de, Snapdragon 480 yonga setini kullanıyor olması. Ayrıca cihazın kullanacağı işlemcinin çok iyi bir işlemci olduğunu söyleyebiliriz. Hatta cihazın çıkış fiyatına göre bir değerlendirme yaptığımız zaman fiyat performans alanında iyi iş çıkartacağını söyleyebiliriz. Cihazın ön panelinde 90Hz yenileme hızına sahip 6,58 inçlik bir LCD bir ekran paneli bulunuyor. Söz konusu panel Full HD+ çözünürlüğünde karşımıza çıkıyor. Ayrıca cihaz 8 GB RAM‘e sahip ve yeri geldiğinde hafızadan 3 GB kullanabileceği Memory Fusion özelliği de bulunuyor.

Cihaz, 4/128 GB, 6/64 GB, 8 /128 GB olmak üzere üç farklı opsiyon ile tüketici karşısına çıkacak. Cihaz 155 Euro fiyat etiketi ile raflarda ki yerini alacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu