Donanım Haberleri

Xiaomi Mi Band 6 Canlı Bir Şekilde Göründü!

TeknoBH Google Haberler

Xiaomi’nin yeni akıllı bileklik serisi Xiaomi Mi band 6 serisi kanlı canlı bir şekilde görüntülendi. Kısa bir süre sonra tanıtılacak olan modelin tüm detayları

Xiaomi Mi Band 6 Canlı Bir Şekilde Göründü!

11 Haziran 2020 tarihinde tanıtılan Xiaomi Mi Band 5, tüketiciler tarafından bir hayli fazla beğenilmişti. Akıllı bileklik serisinin önceki modelleri de, dünya üzerinde en çok tercih edilen akıllı bileklikler arasında yer almayı başarmıştı. Mi Band 5 modeli de, uygun fiyatı ve sunduğu özellikleriyle ülkemizde ilgi görmeye devam ediyor. Xiaomi’nin uygun fiyatıyla piyasaya sürülmesi beklenen Mi Band 6 akıllı bileklik hakkında birçok özellikler ortaya çıktı.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz aylarda Mi Band 6 Zepp uygulamasının kodlarında görülmüştü. Söz konusu yeni model hakkında birçok detaylar ortaya çıkmıştı. Şimdi ise akıllı bileklik kanlı canlı bir şekilde görüntülendi.

Xiaomi Mi Band 6 kullanıcılarına neler sunacak?

Paylaşılan görselleri incelediğimiz zaman, serinin önceki modeli olan Mi Band 5‘e benzer bir tasarıma sahip olduğunu görüyoruz. Bir önce ki modele göre yeni model de daha büyük bir ekran kullanılması bekleniyor. Görsellerde dikkat çeken bir diğer detay ise, yeni modelin manyetik şarj ile gelecek olması. Tabi bunların dışında Zepp uygulaması üzerinde ortaya çıkan belgeler de oldukça tüketicileri heyecanlandırdı.

Xiaomi Mi Band 6 Canlı Bir Şekilde Göründü!

Söz konusu bileklik için yeni iddialara göre, kendisine ait bir GPS özelliği bulunacak. Bu GPS özelliği sayesinde yapılan antrenmanların anlık verileri ve anlık konumu kaydedilecek. Bunlarla birlikte yeni model de, eski modele kıyasla daha yüksek çözünürlüğe sahip bir ekran kullanılacak.

Serinin bir önceki modeli olan Mi Band 5‘te, 126 x 294 piksek ekran sunulurken Xiaomi Mi Band 6‘da ise 152 x 360 piksel değerinde bir panel kullanılacak. Ayrıca kesin olmamakla birlkte yeni model de kan oksijen oranı ölçülebilecek, ses asistanına bağlantı sağlanabilecek ve ayrıca Xiaomi’nin Mi Home uygulaması da yönetilebilecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu