Mobil Haberleri

Yeni OnePlus 9 Pro Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Çin merkezli akıllı telefon üreticisi OnePlus'ın yeni modeli 9 Pro'nun render görüntüleri ortaya çıktı.

TeknoBH Google Haberler

Çinli akıllı telefon üreticisi OnePlus ‘ın yeni 9 Pro modelinin render görüntüleri ortaya çıktı. Sızdırılan görseller ile birlikte yeni modelin detayları da kesinleşmeye başladı.

yeni-oneplus-9-pro-render-goruntuleri-ortaya-cikti

Kısa bir süre önce ortaya çıkan ilk sızıntı görsellerden sonra detaylı yeni render sızıntıları da gündeme geldi. Yeni görsellerden anlaşıldığı üzere üretici OnePlus, yeni modelinin tasarımında çok değişikliğe gitmemiş. Arka kamera setinde ki tasarım şekli, daha önce OnePlus 8T ve Nord N serisinde kullanılan modeller ile benzerlik gösteriyor. Nitekim OnePlus 8 Pro kamera setinin tasarımı devam edilmemiş.

Yeni OnePlus 9 Pro Render Görüntüleri Ortaya Çıktı

Yeni OnePlus 9 Pro görsellerinde göründüğü üzere iki arka kameraya ek olarak iki farklı sensör daha olduğu dikkat çekiyor. İlk arka kamera sensörünün geniş açılı ve ultra geniş açılı kamera olduğu da tahmin ediliyor. Ancak diğer iki arka kamera sensörünün şimdiye kadar hangi amaçla kullanılacağı konusunda kesin bilgiler de ortaya çıkmış değil.

yeni-oneplus-9-pro-render-goruntuleri-ortaya-cikti-1

6.7 inç 144Hz ekran yenileme hızına sahip olan yeni model de hem OnePlus 9 hem de OnePlus 9 Pro‘da Qualcomm tarafından geliştirilen Snapdragon 875 işlemcisinden güç alacağı söyleniyor. Aynı zamanda her iki model de 8 GB RAM ve 65W hızlı şarj özelliklerine de sahip olacağı söylentiler arasında.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu