Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

YouTube Abone Sayısı Arttırma Yolları Nelerdir?

TeknoBH Google Haberler

YouTube abone sayısı arttırma yolları birçok kullanıcı tarafından Google’da en çok aratılan konuların başında yer alıyor. Peki abone sayısı nasıl arttırılır? İşte Detaylar

YouTube Abone Sayısı Arttırma Yolları Nelerdir?

YouTube abone sayısı ve takipçi arttırma yöntemleri nelerdir?

Dünyanın en büyük video platformu olarak bilinen YouTube birçok kişinin gelir kapısı olarak görülüyor. Birçok kişinin para kazandığı bu platform da abone ve takipçi sayısı bakımından üst sıralar da olmanız gerekiyor. Peki abone sayısı nasıl arttırılır? YouTube takipçi nasıl kazanılır? bunun için 2 farklı yol olduğunu belirtelim. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmadan bu yöntemlerden bahsedelim.

1.YouTube abone sayısı doğal yöntem ile arttırma

Teknoloji devi Google tarafından geliştirilen YouTube platformunda ki hesabınız için abone sayısının önemi bir hayli yüksek. YouTube hesabınızda abone sayısında önemli bir artış yaşayabilirsiniz. Bunun için dikkat etmeniz gereken bazı önemli detaylar var. Bu detaylar hesabınız için tamamen doğal takipçiler kazanmaktır. Yani bu yöntemde herhangi bir takipçi satın alma işlemini yapmamanız gerekiyor. Bunun yerine şu adımları izleyebilirsiniz:

  1. YouTube abone sayısında önemli bir artış yaşamak için takipçi kitlenizi doğru bir şekilde belirleyin
  2. İçerik hazırlarken kendinizi takipçilerinizin yerine koyun ve ona göre konular hazırlayın
  3. Daha fazla takipçiye ulaşmak için çekiliş veya hediyeler dağıtın
  4. Sadece YouTube değil diğer sosyal medya platformlarını da aktif olarak kullanın
  5. Video içerisinde kullandığınız görseller merak uyandırıcı olsun

Sizlere bahsettiğimiz 5 önemli adımı izlerseniz YouTube hesabınız da ki abone sayılarında bir yükseliş göreceksiniz. Peki bu adımlar haricinde abone sayısını nasıl arttırabilirsiniz? Yani hileli bir şekilde nasıl arttırabilirsiniz. Şimdi de bu işlemden bahsedelim.

YouTube Abone Sayısı Arttırma Yolları Nelerdir?

2. YouTube abone sayısı ve beğeni hilesi

Bazı YouTube hesapları abone sayılarını arttırmak için beğeni hilesi kullanabiliyorlar. Abone satın alma veya beğeni artış işlemleri artık birçok kişi tarafından satın alınabiliyor. Ancak bu konu hakkında önemli bir noktayı sizlerle paylaşmak istiyoruz ki, bu işlemler yasal değil. Ancak bu konu ile ilgili olarak net bir yasal mevzuat yok bu sebeple denetleme imkanı da ne yazık ki bulunmuyor.

Bu tür platformlardan satın aldığınız hizmetler karşılığında YouTube abone sayısı arttırma işlemlerini yapabilirsiniz. Ancak bu işlemleri satın aldığınız da bir süre sonra abone sayılarında düşüş yaşayabilirsiniz. Bu sebeple bizler en çok doğal abone sayısını arttırma işlemlerini uygulamanızı öneriyoruz.

Ayrıca bu işlemlerin haricinde internette yayınlanmış olan programlar mevcut. Bizler bu programları asla ama asla kullanmamanızı öneriyoruz. Çünkü bu programlar üzerinden sizlerin bilgisayarına erişmek isteyen kötü niyetli bilgisayar korsanları olabilir. Bu program sayesinde YouTube şifre kırma işlemleri yapabilirler. Yani YouTube hesabınızı ele geçirebilirler.

Peki, sizler YouTube hesabınızın abone sayısını nasıl arttırabiliyorsunuz? Kullandığınız yöntemleri aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu