Güncel HaberlerTeknoloji Haberleri

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?

TeknoBH Google Haberler

En iyi ücretsiz film siteleri arasında oldukça popüler web siteleri yer alıyor. Platformlara uygun da olsa bir ücret ödemek istemiyorsanız, bu yazımıza göz atmalısınız.

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?

Ücretsiz film siteleri günümüzde oldukça popüler hale geldi diyebiliriz. Netflix, Exxen, BluTV gibi birçok platform uygun fiyata abonelik sunuyor olsa da kullanıcılar yine de ücretsiz film sitelerine yöneliyorlar. Peki, en iyi ücretsiz film siteleri hangileridir? Ayrıca konumuza geçmeden önce birçok kullanıcı ücretsiz en iyi film indirme sitelerini merak ediyor. Konu ile ilgili sizler için hazırladığımız bir yazımız mevcut. Dilerseniz yazımıza da göz atabilirsiniz.

Video ve film platformlarında oldukça fazla içerikler yer alıyor. Bazı siteler telif hakkını gözetmeden korsan yayın yaparken bazı siteler ise telif süresi geçmiş, artık herkes tarafından ücretsiz olarak izlenebilen filmleri izleyicilere sunar. Peki gönül rahatlığıyla güvenebileceğimiz en iyi siteler hangileri?

Güvenilir en iyi ücretsiz film siteleri

1- YouTube

En iyi ücretsiz film siteleri listemizin başında hiç şüphesiz ki Youtube yer alıyor. Pek çok videoların yüklendiği bu platformda, aynı zamanda ücretsiz filmleriyle dikkatleri çekiyor. İstediğiniz filmi bu platform üzerinde arayabilir ve ücretsiz bir şekilde izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Biraz önce belirttiğimiz gibi telif hakkına sahip olan filmleri ne yazık ki burada bulamayabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?
YouTube üzerinden ücretsiz film izleyebilirsiniz

 

2-Fullhdmfilmizlesene.com

Listemizin ikinci sırasında ise, çok fazla aşina olduğumuz Fullhdfilmizlesene.com sitesi yer alıyor. Bulunması çok zor olan filmleri bile bu site içerisinde bulabilirsiniz. Söz konusu bütün filmleri ücretsiz bir şekilde izleyebilirsiniz. Ayrıca YouTube’da olmayan birçok filmi bile bu platform da bulabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?
Fullhdfilmizlesene.com film siteleri arasında oldukça popüler web sitesidir.

 

3-puhutv

Ücretsiz film siteleri listemizin 3.sırasında ise puhu TV yer alıyor. Genelde dizilerin yayımlandığı bu platform da, güncel filmleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Ayrıca söz konusu platformda mobil uygulama ve akıllı TV desteği ile de her yerden erişim sağlayabilirsiniz.

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?
puhu tv’ye kayıt olarak birçok filmi izleyebilirsiniz.

4-hdfilmcehennemi

Birçok platformda bulamayacağınız filmi, hdfilmcehennemi sitesin de bulabilirsiniz. Zira sunduğu ücretsiz filmler ile bazı ücretli platformları bile kıskandırabiliyor.

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?
Hdfilmcehennemi web sitesinde birçok filmi bulabilirsiniz

5-Film Makinesi

Listemizin sonunda ise “Film Makinesi” yer alıyor. Diğer platformlar gibi ücretsiz ve güncel bir şekilde film yayınlayan bu siteye kesinlikle göz atmalısınız.

En İyi Ücretsiz Film Siteleri Hangileridir?

Sizlerle paylaştığımız en iyi ücretsiz film siteleri bu şekilde, sizler bu siteler arasında kullandığınız ve beğendiğiniz siteler var mı? Düşüncelerinizi aşağıda ki yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu